Gayrimenkul Danışmanlarına Özel Hedef Belirleme ve Etkili Zaman Yönetimi Eğitimi

Emlak danışmanları için; öncelikle hedef belirleme, hedef kriterleri oluşturma ve etkili zaman yönetimi çok önemlidir. Çünkü portföy alma öncesi, sözleşme aşaması, portföy satış ve kiralama sürecindeki çalışmalar oldukça yoğun emek ve zaman isteyen işlerdir. Bu nedenle emlak danışmanları için hedef kitleyi belirlemek, doğru koşullarda portföy almak için gerekli kriterleri oluşturmak ve mümkün olduğunca fazla müşteri ile etkileşim içinde en kısa sürede satış yada kiralanmayı gerçekleştirmek çok önemlidir. Bunun yanında emlak danışmanı motivasyonunu yüksek tutmayı da bilmelidir.

Hedef Belirleme, Hedef Kriterleri Oluşturma ve Etkili Zaman Yönetimi Atölye’sinde emlak danışmanlarının kazançlarını artıracak hedeflemeyi nasıl yapacakları, zamanlarını nasıl etkili kullanacakları ve motivasyonlarını nasıl yüksek tutacakları bilgi ve deneyim paylaşım ortamı yaratılarak çalışılacaktır.

Katılımcıların Kazanımları

İstek ve hedef farkındalığı
Hedef kriterlerini belirleme
Hedef belirme aşamaları
Zaman yönetimi kavramları
Esnek zaman yönetimi
Sonuca odaklanma
Motivasyonu yüksek tutma

Kimler  Katılmalı

Emlak satışı ve kiralaması ile ilgili danışmanlar, ofis sahipleri
Kurumsal ve bireysel yatırımcılar 

Eğitim Süresi : 1 Gün

Eğitim Sertifikası

Katılımcılara Gayrimenkul Geliştirme Akademisi katılım belgesi verilecektir.
 

İşbirliğimiz

15 Yıldır Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Akademisi ile Sertifika Programları, Eğitimler, Seminerler düzenliyoruz.