Kazandıran İş Modeli Eğitimi (26 Mayıs 2019)

Gayrimenkul projeleri geliştiren, pazarlama ve satışını yöneten kişilerin sürekli olarak yeni müşteri potansiyeli oluşturmaları gerekmektedir. Gelişen gayrimenkul sektöründe piyasa koşulları, rekabet nedeni ile müşterilerin hizmetlerden beklentileri artmaktadır. Bu nedenle gayrimenkul pazarlama birimlerinin şirket hedeflerine rekabetçi piyasa koşullarında pazarlama bütçesini en verimli şekilde kullanarak satışı hızlandırmak ve satış gelirini arttırmak için çözümler bulması gerekmektedir.

Kazandıran iş modelinde katılımcılar yapmış oldukları çalışmalarla hedeflerini doğru belirleme, hızlı çözüm alternatifleri oluşturma ve en hızlı satış yöntemlerini bulma, kimlerle hangi şartlarda iş birliği yapması gerektiğini ve kendilerine özgün kazandıran iş modelini oluşturma konusunda kazanımlar elde edecektir.


Bu Eğitime Kimler Katılmalı
 • Emlak ofisi sahipleri, Emlak danışmanları
 • Gayrimenkul projelerini pazarlayan ofisler ve danışmanlar
 • Gayrimenkul sektöründe yeni çalışmaya başlayan ve müşteri potansiyelini arttırmak isteyenler
 • Portföy alımını arttırmak ve bu artışı devam ettirmek isteyen emlak danışmanları 


Katılımcıların Kazanımları

 • Gayrimenkul projelerinin pazarlama süreçleri için doğru iletişim ve satış stratejisinin belirlenmesi
 • Ulaşmak istedikleri müşteri ve portföy miktarını doğru belirleyebilme yetkinliğini elde edecekler
 • Yaratıcı düşünceyle müşteri memnuniyetini ve sadakatini sağlayacak pazarlama yaklaşımları geliştirebilecekler 
 • Kaynaklarını verimli kullanarak daha düşük maliyetle daha fazla kazanç elde etmek ile ilgili çözümler oluşturacaklar

Eğitim

10:00-13:00     Gayrimenkul sektöründe kendi hedef kitlerinin belirlenmesi
                         Yaratıcı Düşünme Teknikleri Hakkında bilgilendirme 
                         Müşteri Memnuniyeti ve Sadakatini Artırma Uygulama Çalışmaları

14:00-17:00    2018-2019 İş planının çıkartılması              
                         Değerlendirme 

Eğitmen

Hülya Uğuz Yedievli, Gayrimenkul Geliştirme Uzmanı, Ekonomist

Hülya Uğuz Yedievli, Hacettepe Üniversitesi, Ekonomi Bölümünden mezun olmuş, İngiltere Cambridge’de yabancı dil ve iş idaresi kurslarına katılmıştır. Yurtdışı eğitim danışmanı, müşteri temsilcisi, planlama uzmanı, ihracat yöneticisi olarak çalıştıktan sonra uluslararası bir gayrimenkul şirketinde danışmanlık yapmış ve yaşam dönemi maliyeti düşük konutlar üzerine uzmanlaşmıştır.

İstanbul Teknik Üniversitesi, Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisans Programını, “Enerji Etkin Bina ve Yerleşme Birimlerinin İklimsel Veriler ve Gayrimenkul Geliştirme Açısından Gerçekleştirilebilme Olanakları” konulu tez çalışması ile tamamlamıştır. Lisansüstü eğitimi esnasında yurt içi ve yurtdışındaki konferans, seminer, fuar ve yayınları güncel olarak takip etmiş ve Türkiye, İngiltere, Almanya, İsveç, Fransa’da saha ziyaretleri yapmıştır. İsveç’te düzenlenen “Sustainable Sweden Tour 2009”un raportörlüğünü yapmış; Almanya’daki SMA Solar Academy’nin (2011) eğitimlerine katılmıştır.

Gayrimenkul sektörüne yönelik birey ve takım koçluğu yöntemleri ile zenginleştirilmiş eğitimler geliştirmiştir. Zihin Bilim, NLP Practitioner (INLPTA), Erickson Profesyonel Koç ve Takım Koçu, Gayrimenkul Pazarlama ve Satış (State University of New York lisansı ile), Yeşil Binalar (ÇEDBİK) sertifikalarına sahiptir. İletişim, satış becerileri ve gayrimenkul hukuku gibi sektör konularında çok sayıda eğitim almıştır.
 
Kadir Has Üniversitesi, Yaşam Boyu Eğitim Merkezi, Gayrimenkul Geliştirme Akademisinin koordinatörlüğünü yapmaktadır. Koordinatör olarak gayrimenkul sektörünün ihtiyacı olan sertifika programlarını kurgulamakta, sektörde ihtiyaç duyulan insan kaynağı yetkinlikleri ile ders içerikleri arasında köprü kurmakta, dinamik bir içerik oluşmasını sağlamaktadır.

Akademide içeriklerini hazırladığı “Gayrimenkul Projelerinin Geliştirilmesi, Pazarlanması ve Gayrimenkulde Yeni Eğilimler Sertifika programı”, “Gayrimenkul Geliştirmede Yeni Eğilimler: Enerji Etkin Binalar ve Sürdürülebilir Yerleşme Birimleri Sertifika Programı”,  “Konut Projeleri Satış Uzmanlığı Sertifika Programının” ile  "Bina ve Toplu Yapı Yöneticiliği Sertifika Programı " eğitmenliğini yapmaktadır.

Hülya Uğuz Yedievli "Gayrimenkul Geliştirme ve Sürdürülebilirlik; Enerji Etkin Binalar ve Sürdürülebilir Yerleşme Birimleri" adlı kitabın yazarıdır.

Eğitim Süresi:  1 Tam Gün

Eğitim Tarihi:    26 Mayıs 2019

Eğitim Ücreti:  350 TL + (%18 KDV)

 • Program ücretine her türlü eğitim materyali, katılım sertifikası,  çay-kahve molaları ve ikramlar  dahildir. 
 • Program bedeli havale/EFT ile yapılabilir. Faturanız, eğitim gerçekleştikten sonra düzenlenmektedir.
 • Katılımcılar, programa esas ücretin ödemesi tamamlamadan kesin kayıt yaptırmış sayılmazlar.
 • Gayrimenkul Geliştirme Akademisi,  yürütmeyi planladığı programların iptal ve değişiklik hakkını katılımcılara program başlangıç tarihinden 5 gün öncesinde bildirimde bulunmak koşulu ile saklı tutar.
 • Program başlama tarihinden 7 gün öncesine kadar Gayrimenkul Geliştirme Akademisi'ne yapılan yazılı iptal başvurusu halinde katılım bedeli iade edilir. Eğitim başlangıç tarihine 7 gün daha az kaldığı durumda yapılan iptal başvurularında ücret iadesi yapılmaz.

İşbirliğimiz

15 Yıldır Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Akademisi ile Sertifika Programları, Eğitimler, Seminerler düzenliyoruz.