Yaratıcı İş Fikirlerinin Girişimciliğe Dönüşümü Eğitimi

Yaratıcı iş fikirleriniz var mı? Genç girişimci misiniz? Bunu şirketiniz kurup kazanca dönüştürmek ister misiniz? Siz de kendi işinizi kurmak, yeni kurduğunuz işte büyümek ya da işinizi dijital ortama taşımak mı istiyorsunuz? 

İhtiyacınız olan bilgilere ulaşırken kendinizi ve işinizi geliştirebileceğiniz bu online eğitim; iş konusunda teşvik edilmenize, çevrenizi geliştirip bağlantı kurma yolunda adımlar atmanıza, iş kurarken karşınıza çıkacak riskleri öngörüp hata yapmayı engellemenize yardımcı olurken istekleriniz ve vizyonunuz doğrultusunda yolunuza ışık tutacak! Nasıl mı? Cevabını! Kendi işinin patronu olmak isteyen girişimcilere özel hazırladığımız eğitim programımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Yeni iş kurmak isteyen bireylerin kendileri ve şirketleri için hedefler belirlemesine yardımcı olan bu eğitim, aynı zamanda şirket kurarken dikkat edilmesi gereken noktaları, e-ticarete ilişkin devlet desteklerini sizlerle paylaşacaktır. Hangi hizmeti vermeyi amaçlıyorsanız o hizmete uygun şirket türünün seçilmesi ve farklı şirket türlerinin sorumluluklarının belirlenmesinde size yardımcı olacağımız gibi avantajlarınızı paylaşırken yıllık planınızı yapmak ve bütçenizi yönetmek konusunda da sizi bilgilendireceğiz.

Bu eğitimi tamamlayan bireyler kurmak istedikleri iş için sahip olmaları gereken becerinin ne olduğu, şirket kurarken göz ardı etmemesi gereken noktaların ne olduğu gibi detaylarda uzmanlaşırken aynı zamanda iş planı yapmak ve ekonomik ön görülerde bulunmak hususlarında da gelişim sağlayacaktır.

Aklınıza takılan bütün soruların cevabını bulacağınız ve bir iş kurarken ihtiyacınız olan her alanda kendinizi geliştireceğiniz, sizlere büyük faydalar sağlayacağınız bu eğitime katılmaya davet ediyoruz. Eğitimimizde katılımcılarımıza iş modeli kanvası, diğer önemli kavramları, örnekler ve uygulamalı olacak şekilde anlatarak girişim fikrini olgunlaştırmak isteyen girişimcilerin pratik kazanmasını sağlamak amaçlanmaktadır.

Katılımcı Kazanımları
Genç girişimçi desteği ile 3 yıl boyunca vergi;1 yıl boyunca da bağkur vergi muafiyeti, 
Personel çalıştırırken SGK teşviklerden yararlanabilmenin püf noktalarını, 
Vergi mevzuatına uygun olarak neleri gider olarak kullanabileceğinizi,
Teşviklere nasıl başvuru yapabileceğinizin, teşvik rakamlarını örnekli uygulamalarla konu anlatımını; özellikle e-ticaret teşviklerini;
Şirket kurmak isteyenler için şahıs, limited, anonim şirket tanımları; üç şirket arasındaki farkların Türk Ticaret Kanunu açısından değerlendirilmesini bilgi 
        dağarcığınıza ekleyerek.
Şirket kuruluş sözleşmesi nasıl hazırlanır; sözleşme hazırlama aşamasında nelere dikkat edilmesi gerekir? Gelir vergisi ve kurumlar vergisi mükelleflerinin 
        ödemekle sorumlu olduğu vergi türleri;
İşinizle ilgili hedefleri belirlerken nelere dikkat etmek gerekir?
Yaratıcı fikirlerinizi nasıl iş fikirlerine dönüştüreceksiniz
İş birliği sağlamak hususunda kendinize çizeceğiniz strateji nasıl olmalı?
İş modeli kanvasını nasıl kullanacaksınız?

Kimler Katılmalı: Kendi işini kurmak, iş stratejisini oluşturmak, işini geliştirmek, teşviklerden faydalanmak, iş hedeflerini, iş ortaklarını belirlemek ve 
gelirini artırmak isteyen girişimcileri eğitimimize bekliyoruz.

Eğitim Tarihi: 22-25-27 Mart tarihlerinde 10:00 – 14:00 arasında online olarak gerçekleşecektir.

Kayıt ve Bilgi almak için: bilgi@ggaistanbul.com 0553 352 22 73 

İşbirliğimiz

15 Yıldır Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Akademisi ile Sertifika Programları, Eğitimler, Seminerler düzenliyoruz.