Sorularınız için hemen ulaşın 0553 352 22 73 bilgi@ggaistanbul.com
EN
KATILIMCI GÖRÜŞLERİ
Akbey Alkan
Katılmış olduğum Gayrimenkul Projelerinin Geliştirilmesi, Pazarlanması ve Gayrimenkulde Yeni Eğilimler ve Gayrimenkul Değerleme eğitiminden yeni ufuklar, yeni farkındalıklar, yeni bakış açıları, grup çalışması,fizibilite ve proje geliştirme alanlarında umduğumdan fazla kazanımlar sağladım. Katkı ve pozitif yaklaşımlarınızdan dolayı Dorukhan Beye, Tuba hanımefendiye Hülya Uğuz Yedievli hanımefendiye sonsuz teşekkürler. Benim yaşantıma değer kattınız.
Oya Özlem Çuhacı / Ziraat Mühendisi
3 günlük eğitim boyunca gerek Tuğba hanım, gerek Hülya hanımın pozitif yaklaşımları beni çok olumlu şekilde etkiledi. Bakış açımı genişletip özelden genele dimamızda bir yelpaze oluşturdu, farkındalık yarattı. Bildiğimiz konuları hatırlatıp bilmediğimiz konularda ise çok öğretici oldu. Belki de yeni bir iş kolunda branşlaşmamı sağlayacak bir B planı oluşturmamı sağlayacak bu eğitim için sizlere çok teşekkür ederiz.
Katılımcı
“Hayatında gayrimenkul eğitimi almış ve alacak olan herkesin bir de bu pencereden bakmasını isterim. Çok keyifli ve eğitici.”
Erhan KAYMAK
“Hayatında gayrimenkul eğitimi almış ve alacak olan herkesin bir de bu pencereden bakmasını isterim. Çok keyifli ve eğitici.”
Fuat DÖNMEZ
"Gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ile ilgili katılmış olduğum sertifika programının, eğitim içeriği ve eğitimcilerin mesleki bilgi ve birikimlerini aktararak gayrimenkul sektörüne farklı açıdan bakmamızı ve bilgi birikimimizi desteklediği için başta siz Hülya Uğuz Yedievli olmak üzere Kadir Has Üniversitesine teşekkür ederim."
Cem ÇIKRIKÇI / Psikoloji Bölümü, Öğrenci, Sabancı Üniversitesi
"Yeşil Binalar ile ilgili seminerler başlatılabilir. Sertifika programında olaylara felsefe ve sosyal sorumluluk açılarından bakılmıştır. Sektörde vizyon sahibi, kendini geliştirmek, insanlara mutlu yaşam kazandırmayı amaçlayan herkese, bu geniş perspektif kazandıran programı şiddetle tavsiye ediyorum."
M. Fatih ŞİRİN
"Piyasada öğrenemeyeceğiniz deneyimleri, anlatımlı ve uygulamalı olarak alabileceğiniz bir yer."
Taruz GÜÇLÜER / Northernland Construction Ltd.
"Gerek uygulamadaki eksikliklerimizi gerekse düşünüp uygulamaya geçiremediğimiz fikirlerimizi bir bütün olarak doğru şekilde görme fırsatı buldum. Hocamıza teşekkürler."
Onur BOZKURT/ Northernland Construction Ltd.
"Pazarlama ve proje geliştirme çalışmalarımızda hem kişisel hem de kurumsal eksikliklerimizin farkına vardık. Örnek proje ziyareti gayet faydalı idi, teşekkür ederiz."