Sürdürülebilir Yaşam Alanları İnsan Odaklı Kentler

Gayrimenkul Geliştirme Uzmanı Hülya Uğuz Yedievli’den Sürdürülebilirlik Üzerine vizyoner bir Kitap:
Sürdürülebilir Yaşam Alanları, İnsan Odaklı Kentler Gayrimenkul geliştirme ve sürdürülebilirlik üzerine uzun yıllardır sürdürdüğü çalışmaları sektör deneyimleri ışığında toplayan Hülya Uğuz Yedievli’nin ikinci kitabı Sürdürülebilir Yaşam Alanları, İnsan Odaklı Kentler raflardaki yerini aldı.

Devamını Oku
Kurucumuz

Hülya Uğuz Yedievli

Ekonomist, Gayrimenkul Geliştirme Uzmanı, Yazar, Gayrimenkul Geliştirme Akademisi Koordinatörü

Gayrimenkul Geliştirme Akademisi kurucusu Hülya Uğuz Yedievli, Hacettepe Üniversitesi, Ekonomi Bölümünden mezun olmuş, İngiltere Cambridge’de yabancı dil ve iş idaresi kurslarına katılmıştır. Çeşitli sektörlerde uzun süre çalıştıktan sonra uluslararası bir gayrimenkul şirketinde danışmanlık yapmış ve yaşam dönemi maliyeti düşük konutlar üzerine uzmanlaşmaya odaklanmıştır. Bu amaçla İstanbul Teknik Üniversitesi, Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisans Programını tamamlamıştır. Yüksek lisans programında “Enerji Etkin Bina ve Yerleşme Birimlerinin İklimsel Veriler ve Gayrimenkul Geliştirme Açısından Gerçekleştirilebilme Olanakları” konulu tez çalışmasını yapmıştır.

Devamını Oku

İşbirliğimiz

15 Yıldır Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Akademisi ile Sertifika Programları, Eğitimler, Seminerler düzenliyoruz.